ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Нові технологічні виклики сучасності, промисловий продукт і стали найбільшою місією промисловості повітряних компресорів у 21-му століття. Для задоволення потреб сьогодення гвинтові компресори серії EPM/BPM втілили в собі найсучасніши розробки, як то прямий привід від двигуна з постійним магнітним полем, та вбудований частотний перетворювач продуктивності, що забезпечило високі показники продуктивності, низький рівень шуму, надійність з подовженим строком служби та енергозбереження.

ОСОБЛИВОСТІ AIRHORSE

ЕФЕКТИВНІСТЬ НІМЕЦЬКА ТЕХНОЛОГІЯ

  • Технологічні Інновації
  • Низький Шум
  • Подовжена Служба Низька Вібрація
  • Висока Еффективність
  • Якість

КОМФОРТНІСТЬ НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Наявність частотного регулювання забезпечує використання енергії відповідно до поточної потреби в стисненому повітрі, відповідно частота обертання двигуна знижується, що у свою чергу призводить до зменшення рівня шуму. Так само зменшується шум від постійного завантаження та розвантаження компресора, так як компресор генерую саме стільки повітря скільки потрібно за рахунок зміни частоти обертання двигуна. Також нема шуму по причині нестабільності тиска.

ПІДВИЩЕНА СТАБІЛЬНІСТЬ ЗАВЖДИ СТАБІЛЬНИЙ ТИСК

Адаптація частотного перетворення для контроля швидкості позволяє досягнути повноцінного енергозберігаючого еффекту та заощаджувати електроенергію та гроші.

Традиційний метод регулювання швидкості повітряного компресора полягає в регулюванні об'єму повітря шляхом регулювання впускного клапана, що споживає велику кількість енергії.
При використанні частотного перетворення регулювання продуктивності виконується шляхом зміни частоти обертання двигуна, тому зменшується споживання електричної енергії.

Постачання відповідної кількості повітря з постійним тиском через постійний контроль тиску.

Висока точність постійного контроля тиску в діапазоні +/- 0,01 МПа забезпечує стабільність робочих параметрів компресора. Додатково така точніть дозволяє досягнути і високіх показників енергозбереження.

ЗРУЧНІСТЬ ПРОСТА ТА ЗРУЧНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ

Зміна та контроль показників тиску в один дотик

Контроль тиску для енергозбереження може бути легко змінений на системі керування.

Панель керування сучасної розробки легка для розуміння та роботи

Режим енергозберігання та віддаленого керування може бути активований прямо з панелі керування. У разі винекнення попереджень чи несправностей інформація по ним одразу  ідобразиться на панелі, що дозволить швидко їх усунути.

Унікальна система контролю параметрів та керування забезпечує швидке реагування разом з безпекою та надійністю

Керування частотним регулюванням разом з системою контроля в серії EPM відносяться до найсучасніших розробок. Похибка контроля тиску не перевищує 0,01 МПа, при високих показниках реагування та безпеки.

Поточний стан компресора та різні показники налаштувань встановлюються та керуюються з LED дисплея

Ви можете налаштувати функції керування часом роботи компресора для заощадження електроенергії

Контакти

Залиште свій запит і ми зв'яжемось з Вами! Або ж завітайте до нас в гості

Наша адреса

Україна, Тернопіль, 15 квітня

Наш Email

info@elanding.com.ua

Наш Телефон

+380670000999